אודות

אודות אתר ראשון בזכוכית- מקלחונים ,אמבטיות וזכוכית זה אנחנו

אתר ראשון בזכוכית מציע מגוון רחב של מקלחונים, אגני אמבטיה, ברזים ופריטי ריהוט ייעודיים לחדרי אמבטיה, עם שלל פריטים מן המותגים המובילים בעולם, וכן פריטי בוטיק מעוצבים בייצור עצמי. אנו מציעים מקלחונים מותאמים אישית על פי מידה, וכן מקלחונים במידות סטנדרטיות בתצורה מרובעת, מלבנית, מעוגלת ובשלל שיטות סגירה והתקנה.

אנו מספקים מקלחונים עשויים זכוכית מלאה, מקלחונים עם דלתות פלסטיק פולימריות, מקלחונים עם זכוכית שקופה או אטומה, וכן זכוכיות במגוון רחב של עיצובים עם דוגמאות מגוונות בסגנונות וינטאג', מודרני, כפרי ועוד. כל המקלחונים מגיעים עם כלל המרכיבים הדרושים להרכבת המקלחון ושימוש מהיר לרבות גומיות, אביזרי איטום, מסילות, גלגלי מסילה לדלתות הזזה ועוד.

באתר ראשון בזכוכית תוכלו להתרשם ממגוון הפריטים המוצעים על ידנו באמצעות תמונות ברזולוציה גבוהה, לקבל מידע טכני אודות כל מקלחון לרבות מידות, מפתחי דלתות, גובה, רוחב, עומק, רדיוס מקלחונים מעוגלים, שיטות התקנה והתאמה לסוגים שונים של חדרי אמבטיה.

כמו כן, תוכלו למצוא באתר שלל אגני אמבטיות בעיצובים שונים, החל מאגן האמבטיה הקלאסי והמסורתי, דרך אגנים בעיצובים מרובעים וכלה באגנים בעיצוב מודרני עם קווים זורמים ומפוסלים לאורך האמבטיה. אנו מציעים אגני אמבטיה להטמעה בתוך חדר האמבטיה, וכן אגני אמבטיה העומדים בפני עצמם, בעלי רגליים דקורטיביות ומשטחי הנחה מסביב לאגן.

באתר תוכלו למצוא גם שלל פריטי ריהוט לחדר האמבטיה, ארונות זכוכית למגבות, מדפים, ארונות קיר לחדר אמבטיה, ארונות עם מראות פנימיות או חיצוניות, ברזים בשלל עיצובים, ידיות פליז, ברונזה, נירוסטה ואלומיניום ועוד מגוון פריטי ריהוט ועיצוב לחדר האמבטיה.

באתר ראשון בזכוכית תוכלו למצוא גם את צוות אנשי המקצוע שלנו, לקבל כל מידע לו אתם זקוקים אודות המוצרים המוצעים על ידנו, ועל אפשרויות ההתאמה של הפריטים לחדר האמבטיה שלכם, וכן לקבל סיוע בכל שאלה עולה אצלכם בנושא מידות המקלחונים, היתרונות והחסרונות של הדגמים השונים, וההתאמה של המקלחון או אגן האמבטיה האולטימטיביים לחדר האמבטיה שלכם. אתם מוזמנים לעיין בדפי האתר, להתרשם משלל המוצרים המוצעים על ידנו, ולבצע את ההזמנה של הפריט המתאים לכם ביותר.