מקלחון זכוכית דלת הזזה
מקלחונים זולים
9 בדצמבר 2016
מקלחון זכוכית
מקלחון זכוכית עם תו תקן
26 בינואר 2017

אמבטיונים

פרקט בחדר הרחצה

פרקט בחדר הרחצה/

כאשר אנו משפצים את חדר האמבט, או בונים חדש, אחד מהברירות וההחלטות שיש לבצע הוא התקנת מקלחון או אמבטיה. ישנם חדרי מקלחת קטנים שאין בהם מקום לאמבטיה שתהיה גדולה, אל החדשות המשחות הן שניתן למצוא אמבטיונים בגדלים שונים שיתאימו לחלל ממש כמו כפפה ליד. מדובר בעצם, על אמבטיה קטנה {מכאן שמה} שיש בה דלתו זכוכית, כך שניתן להתקלח גם בעמידה וגם בישיבה, כאשר מעוניינים למלא את האמבטיון עם מים חמים ונעימים בימי החורף הקרים למשל, או סתם להתפנק לנו עם אמבטיה שיש בה קצף או שמנים ארומטיים, הבריאים לנשמה ולגוף.

חדר רחצה קומפקטי ומעוצב עם אמבטיון מעוצב

באמצעות התקנת  אמבטיונים, ניתן ליצור חדרי רחצה מעוצבים במקום להתקלח באמבטיה שיש בה ווילון פלסטיק. את האמבטיון, ניתן למצוא במגוון צורות, גוונים ועיצובים, כמו למשל אמבטיון עגול, מרובע, ועוד. גם את הגודל הרצוי, תוכלו לבחור . היום, לא ניתן למצוא חדר רחצה, אשר לא ניתן להתקין בו אמבטיה קטנה שתשרת אתכם גם כאמבטיה וגם כמקלחון. גם בחדרי הרחצה הקטנים ביותר, ניתן להתקין אמבטיונים, אשר ישרתו את כל אחד, על פי הצרכים והטעם שלו. בדרך זו, ניתן ליהנות נכל העולמות, גם כאשר מדובר בחללים קטנים במיוחד. יש להתאים את הגוון של האמבטיון, על פי האריחים בחיפוי הקיר והריצוף, כך שתוכלו למצוא את הסגנון שיתאים לכם במיוחד והגוון שיקנה הרמוניה ועיצוב מושלם בחדר הכי אינטימי בביתכם.

שמירה על חדר אמבטיה מעוצבת ועל ניקיונה באמצעות האמבטיון

באמצעות התקנת אמבטיונים בחדרי הרחצה שלכם, תוכלו לשמור על חדר רחצה נקי במיוחד, כשאר המים לא יותזו מחוץ לאמבטיון. דלתות הזכוכית או הפלסטיק, תהיינה אטומות למים וימנעו מהם לצאת מחוץ לאמבטיון. ישנם כאלה, אשר יעצבו במיוחד ובאופן אישי, את זכוכית האמבטיון, כאשר יוסיפו דוגמא, גוון מיוחד של הזכוכית  והדפסים מיוחדים על פי טעמם. יצרניות של כלים סניטריים ועבודות זכוכית, יכולים לעצב את דלתות האמבטיון, על פי הטעם האישי שלכם ולהקנות לחדר הרחתה שלכם מראה מעוצב, בדיוק בטעם  האישי שלכם.