ארון הזזה מזכוכית – האם כדאי ?

שקוף אך נוכח – חיפוי זכוכית
8 בפברואר 2019
מקלחון חזית – מבין סוגי מקלחונים תמצאו מקלחון חזית
29 במרץ 2019

ארון הזזה מזכוכית – האם כדאי ?

מתכננים לרכוש ארון? ברצונכם שהוא יהיה איכותי אולם בו זמנית גם מעוצב בצורה לא שגרתית? כמובן שיש להתחשב ברמת התאמתו של הארון אל שאר הפריטים שבחדר ולעיצוב הכללי ששולט בו. ארונות הזזה מזכוכית עם הדפסים או מזכוכית מעוצבת, הם ארונות שניחנים בלא מעט יופי ואיכות, ולא מדובר פה בריהוט בלבד אלא בפריט דקורטיבי תוצר אומנותי של טכנולוגיה מתקדמת. בכל בית בישראל, אנו רואים כי ארונות הזזה מזכוכית תופסים מקום של כבוד ולא בכדי.

ארונות מעוצבים שמכתיבים את האופי והיופי של החדר

ארון מעוצב ומודרני שמשדר יוקרה הוא זה שלעיתים קובע את העיצוב והאופי של החלל הנידון. מדובר למעשה בהשקעה חד פעמית שעתידה ללוות אותנו למשך פרק זמן ממושך. בארונות הזזה מזכוכית מעוצבים ומושקעים, הדלתות הן אלו שלמעשה מכתיבות את האופי והאסתטיות של הארון. האיכות הבלתי מתפשרת של ארונות מסוגים אלו לצד הטכנולוגי המתקדמת אשר יושמה במסגרת בנייתם, הם אלו אשר קובעים את היופי הקלאסי של כל חלל וחלל. בדרך כלל חדרי הארונות הם חלק אינטגראלי בבית ובפרט מחדרי השינה.

דלתות הזזה מזכוכית

למרות שחדרי הארונות הם אגף ההורים, בכל זאת אין להניח מכאן שהם אמורים להיות תאים חשוכים בלבד. אם כבר השקעתם והקציתם לחדר הארונות מקום מיוחד בבית, הרי שמומלץ בנוסף להשקיע בכניסת הארון ובדלתות שלו, אשר הן כאמור אלו שמכתיבות את הרושם שברצונכם ליצור באגף האמור, בין אם מדובר ברושם יוקרתי או רושם מודרני. דלתות הזכוכית של ארונות ההזזה בחדרי ארונות בדומה למטבח זכוכית מעניקות למעשה את הטון העיצובי שמשדר לא מעט יוקרה ופאר.

עיצוב וייצור לפי דרישות הלקוח

עיצוב דלתות ההזזה מזכוכית לרבות הייצור והשיווק נעשה לפי דרישות הלקוח כמובן, כך שניתן לייצר את הדלתות גם במידות בלתי סטנדרטיות לדוגמא. ניתן להתקין את דלתות ההזזה בחדרי הרחצה או בחדרי המגורים. פרופיל הדלתות מיוצר מאלומיניום ומצליח לשמור על עצמו לטווח הארוך. באמצעות שיטה זו ניתן ליהנות משילוב מלא של זכוכית. בנוסף, דלתות כיס, כלומר דלתות בעלות כיס מובנה בחלל הקיר, יכולות להוות פיתרון נהדר.