עבודת זכוכית
מעקה זכוכית – הטרנד החדש
27 בנובמבר 2018
חיפוי זכוכית
מעקות זכוכית למדרגות
9 בדצמבר 2018

חיפוי זכוכית

חיפוי זכוכית

חיפוי זכוכית

חיפוי זכוכית לאפקט יוקרתי ואלגנטי

עיטורים העשויים זכוכית כגון קריסטלים או פסיפסים קיימים כבר מהעת העתיקה, החידושים הטכנולוגים הקיימים כיום מאפשרים לנו לחפות קירות שלמים בחיפויי זכוכית במגוון דוגמאות רחב ובעיצובים ייחודיים.

הזכוכית משדרת יוקרה ואלגנטיות וזאת אחת מהסיבות שרבים בוחרים בה על מנת לשדרג את עיצוב הבית, חיפוי קיר בזכוכית יבליט את הרהיטים הקיימים בסלון ובחדרי השינה, יגן על הקיר בחדרים בהם ישנו מגע רב עם מים כמו מטבח או חדר אמבטיה עם מקלחון זכוכית ויחדש כל חלל ישן בקלות.

יתרונות השימוש בחיפו זכוכית

התאמה מדויקת לטעמכם האישי- בשוק כיום קיימים חיפויים רבים כגון אריחי אבן או קרמיקה המגיעים לרוב בצורה קבועה ובמגוון מוגבל, בבחירה בחיפוי העשוי זכוכית ניתן להטמיע את טעמכם וסגנונכם האישי על ידי עיצובים מותאמים אישית, צבעים והדפסים.

מראה אלגנטי ונקי- זכוכית היא חומר נקי המשדר יוקרה והמאפשר להבליט את החומרים או הרהיטים סביבו, חיפוי זכוכית שומר על קווים נקיים וכן על עיצוב מודרני.

תחזוקה קלה ופשוטה- בניגוד לאריחי אבן או קרמיקה הזכוכית היא חומר עמיד בפני נזקים שונים כמו אבק ומים ולא יוצרת טחב או פטריות, בנוסף זהו חומר קל מאוד לתחזוקה וניקוי וכך בקלות ניתן לשמור על חיפוי הקיר נקי במינימום מאמץ.

סגנון ייחודי- שימוש בחיפוי זכוכית במטבח, בחדר האמבטיה או אפילו בחדר השינה משרה לחלל מראה ייחודי בסגנון מלוטש ושונה. חיפוי זכוכית ייצור בחלל אווירה הייחודית לו שתהיה שונה ומיוחדת מכל מה שתמצאו במקומות אחרים.

חשוב לזכור לפני הקנייה

לפני בחירת חיפוי הזכוכית למטבח או לחלל אחר בביתכם, חשוב לבצע סקר שוק. בחרו על פי העיצוב המתאים ביותר לסגנון בחלל שכן החיפוי תופס שטח נרחב מהקיר, בולט לעין ויש לו השפעה רבה על המראה הכללי. למגוון עבודות זכוכית- הקליקו כאן 

לסיכום, על ידי שימוש נכון בחיפוי זכוכית בחלל תוכלו ליצור בו את האווירה שתמיד חלמתם עליה, בסגנון ייחודי ויוקרתי שהוא מאה אחוז אתם. דמיינו עצמכם יושבים בבוקר שמשי עם כוס קפה במטבח שלכם, מפנים מבטכם לחיפוי הזכוכית שמפיץ את האור לכל עבר ומרגישים הכי בבית בעולם