מטבח זכוכית – יתרונות וחסרונות

מקלחון זכוכית גדול
סוגי מקלחונים
26 בינואר 2017
מקלחון הזזה
אמבטיה מול מקלחון
28 בינואר 2018

מטבח זכוכית – יתרונות וחסרונות

מקלחון לאמבטיה

מטבח זכוכית צפוי לתפקד מהזריחה עד השקיעה, כך שבהחלט שווה לחקור את האפשרויות השונות העומדות בפניך למציאת היתרונות והחסרונות של סוגי עיצוב שונים, כך שהבחירה בעיצוב המתאים תתאים לסגנון חייך, ואף תעמוד במבחן הזמן.

איך מתחילים לבחור את העיצוב המתאים?

נקודת התחלה טובה כאשר מחליטים על בחירת עיצוב המטבח היא לדעת אם אתה רוצה מוצרים ידניים, חשמליים, מודרניים או הכול ביחד. מאמר זה מציג את היתרונות והחסרונות של כל סוג עיצוב מטבח זכוכית.

אביזרי מטבח

אביזרים סטנדרטיים בהם אתה רוצה להשתמש כוללים כיריים, משטח עבודה, ארונות מטבח וסגנון תאורה. תפקוד האביזרים צריך להיות קל ולאפשר לך לשלוט בהתנהלות במטבח זכוכית ברציפות ולאורך היום. התקנת האביזרים צריכה להתבצע על ידי מתקין מטבחים מוסמך.

יתרונות וחסרונות אביזרי מטבח

עיצוב מסורתי של מטבח הוא הבחירה של שפים מקצועיים, המבקשים להתנהל במטבח באופן יעיל ולשלוט לחלוטין בכל אביזרי המטבח. מטבח זכוכית קל ביותר להתקנה, ורבים מאביזרי המטבח ניתנים להתקנה מהירה.

החסרונות הם שלעיתים מסובך לנקות מטבח זכוכית, במיוחד כשמשווים את משטחי העבודה השטוחים והחלקים למשטחי שיש או קרמיקה.

חיסכון בעלויות

במונחי חיסכון משמעותי בעלויות, היבט אותו מחפשים צרכנים רבים בשנים האחרונות, מטבח זכוכית עונה על דרישות אלו וכולל כיום חבילות מחיר אופטימאליות הזמינות לשיפור משמעותי בעיצוב הפנים.

יתרונות המחירים

למעשה, המחירים האופטימאליים יכולים להוביל לחיסכון משמעותי של עשרה אחוזים לפחות בהשוואה לעיצוב מטבחים בסגנונות אחרים, שכן מטבחי זכוכית אינם זולים ולכן חיוני לקבל הצעת מחיר משתלמת.

חומרים לשטחים במטבח

החומרים הזמינים למשטחי עבודה במטבח זכוכית יקרים יותר מאשר נירוסטה, כך שיש לזכור היבט זה בעת תקצוב עיצוב הפנים החדש.

מטבח זכוכית מגיע בדרך כלל בשחור או לבן, והודות למשטח החלק, הוא קל לניגוב וניקוי. החיסרון הוא שאם כלי המטבח רותחים או שמשהו נשפך, הוא נשפך בכל מקום.

ניקוי מטבח זכוכית

כשחומרי בישול נשפכים על משטחי זכוכית במטבח, הם בדרך כלל אינם מגבילים את עצמם להתפשטות במקום בו נשפכו בלבד, כך שבעוד שהזכוכית נראית פנטסטית, זו עשויה להיות משימה מורכבת לשמור על מטבח זכוכית נקי ומבריק. השקעה במוצרי ניקוי זכוכית איכותיים מסייעת לשמירת המראה היפה.

מטבח זכוכית מודרני מתבטא בקטגוריית עיצוב מרהיב. הטכנולוגיות המתקדמות של היום מספקות תוצאות עיצוב שונות, הנושאות אף מספר מאפיינים משותפים.

לדוגמא, מטבח מודרני מציע את אותו המראה היעיל של מטבח זכוכית. המשטח החלק הופך מטבחים אלו לקלים ממש לניקוי, ללא צורך בשפשוף, ואף הנאה תוך כדי העבודה.