חיפוי זכוכית
חיפוי זכוכית לקירות
27 בנובמבר 2018
חיפוי זכוכית
חיפוי זכוכית
9 בדצמבר 2018

מעקה זכוכית – הטרנד החדש

עבודת זכוכית

מעקות זכוכית

עסקי הזכוכית לעיצוב פנים פורחים. מעצבים ולקוחות רוצים יותר זכוכית בבית, כדי לקבל תוצאה של יותר אור ופחות מסגרות מול העיניים, ותעשיית הזכוכית מגיבה בהתאם עם מגוון מתרחב של פתרונות עיצובי זכוכית.

טכנולוגיות חדשות

בעוד שמעצבי זכוכית, מעצבי פנים ואדריכלים ממשיכים לחקור את האפשרויות הגלומות בטכנולוגיות חדשות כגון הדפסה דיגיטלית, מגמות מונחות טק אחרות צמחו אף הן, ובעוד שהצבע עדיין חשוב במונחי עיצוב פנים, יותר פרויקטים עובדים כיום על שיטות עיצוב עדינות ותפקודיות המותירות אחריהן טכנולוגיה חדשה יותר, כולל מרקם, שקיפות ובהירות מוגברת.

עיצוב ותפקודיות

התקדמות הנדסה נוספת הנחשבת לטרנד החדש ושמטרתה לעודד מגמה זו היא יצירת מעקה זכוכית במגוון אפשרויות, בשילוב עם תמיכה נקודתית ליצירת מעקות פנים מרהיבים.

העיצוב בזכוכית יוצר דרישות חדשות לבטיחות, ודגש מוגבר מוצב במקביל על הפרטים ליצירת מעקות תפקודיים ויפים.

מחקר מתמשך של דפוס דיגיטלי בצבע

מעצבי פנים, אדריכלים ואמנים רק מתחילים ללמוד כיום את האפשרויות הגלומות בדפוס דיגיטלי, במיוחד שיטות הדפסה דיגיטלית הממשיכות לשפר עיצובי פנים. יחד עם זאת, צבעים חיים ממשיכים להשפיע באופן דינמי על הטרנד החדש של מעקה זכוכית.

עיצוב פנים בזכוכית

שוק הזכוכית לעיצוב פנים השתנה באופן משמעותי. מעצבי פנים מגלים את האפשרויות הגלומות בה ומסוגלים ליצור עיצובים חרוטים המחקים הדפסה. בנוסף להתאמה האישית אותה מאפשרת ההדפסה, ניתן אף לייצר צבעים מלאים.

התקדמות הדפוס הדיגיטלי

הטרנד החדש של עיצוב הפנים בזכוכית ממשיך להוביל לביקוש למחיצות זכוכית צבעוניות, דלתות ומעקות זכוכית בעיצוב למינציה, מסך או בהדפסה דיגיטלית. קיים ביקוש גבוה לזכוכית צבעונית מכל הסוגים, ומעצבים מגיבים בהתאם עם גוונים עזים, בהירים ועליזים כפי שלקוחות אוהבים.

לדוגמא, הדפוס הדיגיטלי התקדם צעד ענק קדימה עם דור חדש של טכניקות יישום דיו צבעוני הפותח את הדלת למחירים ברמות חדשות לחלוטין.

עיצוב תפקודי

תעשיית הזכוכית בפרויקטים של עיצוב פנים בבתים מתמקדים בהבנה לפיה צבע בולט חשוב, ויותר ויותר פרויקטים התחילו לייצר עיצובים מאופקים בשילוב עם עיצובים תפקודיים לחיסכון במחיר, במקביל ליותר מוצרים ופתרונות מרשימים מבחינה ויזואלית.

להתבונן על העולם מבעד לזכוכית

יותר אדריכלים ולקוחות מעוניינים להתבונן על ביתם ועל העולם בחוץ מבעד לזכוכית, ולמלא את ביתם באור. ניתן ליצור מעקה זכוכית לבן היוצר זוהר במרחב, בשילוב עם תאורה מתאימה מלמעלה, מתוך ההבנה שמעקות זכוכית לבנים משתלבים היטב בטרנד החדש.

עיצוב מודרני

עיצוב בזכוכית הוא שיטה מודרנית המספקת פני שטח גדולים יותר בבית ומרקם מושלם. קל לנקות מעקה זכוכית והתוצאה נראית לא מציאותית. כאילו לא קיימים משטחים כלל בבית. ככה אדריכלים אוהבים, והעולם מתחיל לראות את הטרנד החדש כאפשרות עיצוב ברורה.

זכוכית נמכרת במחירים מצוינים וניתן להשתמש בה ליותר פרויקטים. אנשים מתעניינים יותר בעיצוב, בדפוסי על זכוכית, ובמיוחד בהדפסה על זכוכית.