מקלחון זכוכית
מקלחון מרובע
8 בדצמבר 2016
מקלחון זכוכית דלת הזזה
מקלחונים זולים
9 בדצמבר 2016

מקלחון הרמוניקה

מקלחון זכוכית לאמבטיה

מקלחון הרמוניקה – למה זה כדאי עבור הבית שלכם

אין ספק שהמקלחונים באשר הם כובשים אט אט את חדרי הרחצה בכל רחבי הארץ. יתרונות התקלחונים הינם רבים, בעיקר כאשר משווים אותם אל האמבטיות שהיו נהוגות בשימוש עד כה.

חסכון במים

בארץ כמו שלנו, אמבטיות אינן מהוות פתרון פרקטי. ידוע כי הארץ צחיחה וסובלת מבצורות, ולכן פתרון בזבזני במים כמו אמבטיה אינו בא בחשבון. המקלחון, לעומתה, מאפשר רחצה אפקטיבית יותר, חסכונית יותר במים ולא פחות מפנקת.

ניצול נכון של המקום העומד לרשותכם

שיקול נוסף לבחירה במקלחון ולא באמבטיה הוא החיסכון במקום. לעומת האמבטיה, אשר תופסת את מלוא המקום בחדר הרחצה, מאפשר המקלחון לנצל את המקום ולהשתמש באחוז קטן מן השטח בלבד. מי שברשותו חדר רחצה קטן יחסית בהחלט יוכל לבחור באופציה של מקלחון פינתי, אשר מנצל שניים מקירות החדר ובכך יכול להיות חסכוני במיוחד.

עוד שיטה לחסוך במקום היא לבחור באפשרות של מקלחון הרמוניקה. מקלחון כזה, שדלתותיו נפתחות לצדדים ונצמדות אל הקיר כמו אקורדיון, יוכל להיות נוח מאוד לשימוש, ולחסוך אפילו את המקום שהיה נתפס במקרה של מקלחון בעל דלתות הנפתחות כלפי חוץ.

מגוון רחב של עיצובים

גם מבחינה אסתטית, מקלחון הרמוניקה או כל סוג אחר של מקלחון יוכל לשדרג רבות את עיצוב חדר הרחצה שלכם. תוכלו ליהנות ממקלחונים במגוון צורות, גדלים וצבעים. באפשרותכם לבחור את צבע הזכוכית, את סוג הזכוכית (שקופה או אטומה), את הדוגמא הנמצאת על גביה ועוד. חברות שונות יציעו לכם עיצובים ייחודיים, אשר משלבים חומרי גלם נוספים מלבד זכוכית.

המגוון הרחב מאפשר לכל אחד מן הלקוחות שבוחרים לשדרג את ביתם באמצעות מקלחון לבחור באופציה הרצויה ביותר. לא תמיד קל לבחור מבין כל האופציות העומדות בפנינו. באופן כללי, כדאי לבחור במקלחון אשר תואם את טעמנו האישי, ומצד שני- מיטיב גם עם העיצוב והסגנון של חדר הרחצה. יתרה מך, כדאי לפנות אל שירותיה של חברה מקצועית ובעלת שם בתחום, אשר תספק לנו מקלחון איכותי אשר ישרת אותנו לאורך שנים רבות.