מקלחון זכוכית
מקלחון זכוכית עם תו תקן
26 בינואר 2017
מקלחון חזית
26 בינואר 2017

מקלחון זכוכית שקופה או מקלחון זכוכית חלבית?

מקלחון זכוכית

בבואנו לבחור מקלחון, אנו נשאל את עצמנו כמה שאלות, מה כדאי לנו יותר? פלסטיק לדלתות המקלחון, או זכוכית? והשאלה הבאה , נגיד והחלטנו כי נבחר במקלחון זכוכית, תהיה מקלחון זכוכית שקופה או מקלחון זכוכית חלבית? התשובות הן שונות. ראשית, מי שאוהב לשמור על פרטיות, יבחר לפחות שחצי מדלתות המקלחות והכוונה היא לחצי התחתון של הדלתות, יהיה גוו חלבי לזכוכית. החלק העליון יכול להיות שקוף. ניתן למצוא דוגמאות שונות של זכוכית, כמו למשל דוגמאות פסים, הדפסים של זכוכית חלבית על שקפה וכן הלאה. גם מבחינת התחזוקה של המקלחון והכוונה לניקיון הזכוכית, יש משקל רב, בעת בחירה של זכוכית למקלחון ויש לשאול מהי הזכוכית הקלה ביותר לניקוי.

חווית הרחצה והעיצוב של המקלחון

יש לציי כי נוחות ועיצוב של מקלחונים, הוא זה שניתן לומר עליו כבעל השפעה על חוויית הרחצה שלנו. תמיד יהיה לנו הרבה יותר נוח, להתקלח במקלחת מעוצבת, אך עדיין נתייעץ עם המוכרים באולמות התצוגה, לגבי מקלחון זכוכית שקופה או מקלחון זכוכית חלבית?, לבטח, תהיה להם את התשובה הנכונה וכמובן, שאנו אף נתרשם מהדגמים השונים, כך שנוכל להבחין לבד, איזו דוגמא כדאי לנו לבחור, או שבסופו של דבר, נבחר במקלחון שיהיה משולב עם זכוכית שקופה וחלבית גם יחד. ניתן למצוא חיפוי קירות זכוכית בחדרי האמבט, מה שיקנה שילוב מדהים יחד עם מקלחוני הזגוגית. על פי גוון חיפוי הזכוכית בקירות של חדר האמבט, ניתן יהיה לבחור את סוג הזכוכית של המקלחון, אם שקוף או אם חלבי.

החלטה בדבר סוג זכוכית של המקלחון על פי סוג פתיחת הדלתות

לפעמים אנו נחליט אם מקלחון זכוכית שקופה או מקלחון זכוכית חלבית?, על פי סוג פתיחת דלתות הזכוכית של המקלחון. ישנן דוגמאות של זכוכית חלבית או שקופה, שתהיינה מתאימות יותר לדלתות הזזה וכאלה שיתאימו לדוגמאות מסוימות למקלחונים פינתיים או חזיתיים עם מנגנון דלת של פתיחה פנימית או חיצונית. כמובן שסגנון חדר האמבט, הוא זה שיכתיב לנו, לגבי סוג הזכוכית שעלינו לבחור למקלחון, כך שהאפשרויות הן מגוונות ורבות.