מקלחונים מעוצבים
מקלחונים מעוצבים
8 בדצמבר 2016
ארון אמבטיה ומקלחון חזית
מקלחונים
8 בדצמבר 2016

מקלחון זכוכית

מקלחון זכוכית ענקי

מקלחון זכוכית ענקי

מקלחון זכוכית

מקלחון הוא פריט חובה בכל חדר מקלחת ישראלי, כך שברור שתכנון החדר החשוב הזה מבלי שמכניסים לתמונה את המקלחון הוא בלתי אפשרי.הבחירה של המקלחון הספציפי, בהמשך לכך, חייבת להיות מושכלת, כשעל רקע מגוון האופציות העומדות בתחום היא ממש לא מובנת מאליה. החדשות הטובות הן שבחירה במקלחון זכוכית, הנפוצה ביותר כיום בקרב ישראלים, תאפשר להציב אתכם בנקודת פתיחה מצוינת בדרך לשיפור מראה החדר, או אפילו הבית כולו.

כל היתרונות של מקלחון זכוכית

מקלחון זכוכית, כאמור, מגלם בתוכו מספר יתרונות עיקריים. זה מתחיל עם המראה שלו, הנחשב ליוקרתי במלוא מובן המילה: זכוכית מעלה באופן כמעט מיידי קונוטציות של פאר, וזאת למרות שניתן להשיג אותה במחיר בהחלט נוח. העובדה שהזכוכית שקופה מסייעת אף היא, הן מבחינה פונקציונלית (האדם הנמצא בתוך המקלחון יכול לראות מה קורה סביבו, ולכן לא מרגיש "כלוא") והן מבחינת שיפור מראה חדר המקלחת (או למעשה – חדר המקלחון) והענקת תחושת מרחב לו. מקלחוני זכוכית מאפשרים ליצור תחושת מרחב, ולכן הם מתאימים כמו כפפה ליד לבתים בהם שטח החדר מצומצם באופן יחסי.

בחירה במקלחון זכוכית מאפשרת לכם גם מידה לא מבוטלת של שקט נפשי. הזכוכית נחשבת לחזקה ולעמידה לאורך זמן, כשהסיכויים גדולים שהיא תישמר היטב בכל התנאים. תרחישים של שריטות או שברים, כמובן, יוצאים להם מתוך המשוואה, כשגם המגע הבלתי נמנע עם המים לא משפיע לרעה כהוא זה על מצב הזכוכית. פלוס משמעותי אחר הוא ניקוי המקלחון, אשר במקרה של זכוכית הופך לפשוט מאד: ניתן לנקות אותה בצורה מהירה, באמצעות חומרים בסיסיים שיש בכל בית.

אפשרות ההתאמה אישית

כשמדברים על מקלחוני זכוכית, לא ניתן שלא להתייחס לאפשרות העומדת להזמין מקלחון המתוכנן מאפס על פי דרישת הלקוחות. מקלחונים בהתאמה אישית, על פי מידה או לחילופין בגודל סטנדרטי, מאפשרים לבטא את הרצונות והטעם העיצובי של המזמינים, וזאת עוד בלי להזכיר את העובדה שניתן להתאים אותם למאפייני החלל בו הם מוצבים באופן אישי.

העובדה שניתן לעבד את הזכוכית בשלל דרכים, על ידי חברה מקצועית המתמחה בכך, מאפשרת להפוך את החלום הזה למציאותי עבור רבים.