מקלחון חזית – מבין סוגי מקלחונים תמצאו מקלחון חזית

ארון הזזה מזכוכית – האם כדאי ?
8 בפברואר 2019
זכוכית בכל מקום!
25 באפריל 2019

מקלחון חזית – מבין סוגי מקלחונים תמצאו מקלחון חזית

היום, חדר האמבט, יכול כבר להיות הספא הפרטי של כל אחד מאתנו. החלק החשוב ביותר בחדר האמבט, הינו המקלחת. ניתן למצוא סוגים שונים של מקלחונים, אם מקלחון פינתי, מקלחון חזית, מקלחונים עם זרמים לשיפור זרימת הדם ועיסוי הגוף וכאלה שיש בהם אפילו סאונה. חדר האמבט שלנו, צריך להיות מקום נוח ונעים לשהייה. המעבר למקלחונים, החל להיות פופולרי בגלל החיסכון במים בישראל. גם מבחינת המקום, בגלל שחדרי האמבט הם קטנים, מקלחונים אינם תופסים מקום כמו אמבטיית ג'קוזי או אמבטייה רגילה שתופסת מקום ניכר וגורמת לחלל חדר האמבט, להיראות קטן יותר.

הוצאה חד פעמית ומשתלמת בשיפוץ וריענון חדר הרחצה

מדי כמה שנים, אנו משפצים את ביתנו ואחד החללים שאנו משפצים יהיה חדר הרחצה. היות ואנו עושים שימוש בחדר הרחצה כמה פעמים ביום, נעשה הכל שהחלל שאנו אמורים להירגע בו יהיה לנו הכי נוח. אם אנו מתקינים מקלחון חזית, כדאי לדאוג כי הוא יהיה אטום בפני מים שיצאו מחוץ למקלחון. יש לדעת, כי מקלחון חזיתי, אינו מתאים לכל חלל חדר רחצה, והוא יכול להשתלב רק בנישה מיוחדת שמותאמת לסוג זה של מקלחון זכוכית. הדוגמאות והשכלולים של דלתות המקלחון יכולים להעיק מראה יוקרתי ומיוחד. ניתן למצוא זכוכית חלבית, הדפסים שונים ואביזרים יעילים ומעוצבים למקלחון שיהיו יעילים ושימושיים, כגון מתקן לסבון שמפו ומתקן תלייה עבור הטוש של המקלחון.

סוגי הדלתות של מקלחוני חזית

יש לציין, כי מקלחון חזית, יכול להגיע עם דלת מתקפלת או דלת הנפתחת כלפי חוץ או פנים. אם ישנה נישה בין שלושה קירות, ניתן יהיה להתקין מקלחון חזיתי שיכלול קיר זכוכית אחד. יש לציין, כי מקלחונים שונים עשויים מפלסטיק, מה שגורם להם להיות מקלחונים זולים בהרבה, מאשר מקלחוני זכוכית, אך אם ישנם ילדים קטנים בית, כדאי כי דלתות המקלחון יהיו מפלסטיק, למען ביטחון הילדים. יש לבצע תחזוקה שוטפת ונכונה ולקבל את הוראות התחזוקה והניקיון של המקלחון, כגון שימוש בחומרי ניקוי ייעודיים, שאינם יפגעו בחומר הגל של המקלחון. אפשר למצוא היום דגמים חדישים של מקלחונים באולמות התצוגה שבהם מוכרים כלים סניטריים ולעצב חדר רחצה מפואר ומשוכלל, באמצעות עיצוב נכון, תכנון החלל שיתאים סוג המקלחון שתבחרו.