מקלחון חזית
26 בינואר 2017
מקלחון פינתי מעוגל
מקלחון פינתי מעוגל עם דלתות נפתחות
26 בינואר 2017

מקלחון לפי מידה עם דלתות הזזה

מקלחון זכוכית

מקלחון זכוכית

ישנם כל מיני סוגי מאפיינים שיש לחשוב עליהם, לפני שנבחר מקלחון שיתאים לצרכים האישיים שלנו. אחד החללים הכי עסוקים בביתנו, הינו ללא ספק חדר הרחצה. יש כאלה שמכירים בעובדה שניתן להזמין מקלחון לפי מידה עם דלתות הזזה, על פי הרצון והטעם האישי שלנו, תוך התאמה מוקפדת, על האלמנטים השונים בחדר הרחצה. בחנויות שהן חנות היצרן של מקלחונים, ישרטטו לכם בדיוק רב, על פי המידות והתמונה של חדר הרחצה שלכם, את המקלחון שיהיה המתאים ביותר ועל פי טעמכם האישי, כך שאם מדובר בחלל קטן, תהיינה לו דלתות הזזה.

מקלחון פינתי? חזיתי או קטום?

גם את השאלות הללו, יש לשאול את עצמכם, בטרם תחליטו על סוג המקלחון שתוכלו להזמין. עם יש לכם מקום קטן מדי או שאתם מעוניינים במקלחון זוגי שיהיה גדול בגלל החלל שלכם במקלחת של ביתכם הפרטי, לבטח תהיו מעוניינים למצוא מקלחון לפי מידה עם דלתות הזזה, כך שתוכלו להתפנק במקלחת נעימה כשהיא מתבצעת בתוך מקלחון מעוצב, על פי הטעם האישי שלכם. כאשר החלל של חדר הרחה הוא קטן, יש לנצל נכון כל חלל, אדריכל אשר יסייע לכם בשיפוץ ביתכם, יכול לתת לכם את הדוגמא הטובה ביותר למקלחון שיתאים בדיוק לחלל ולפינה המיוחדת שלו בחדר הרחצה, לאחר שהוא מכיר את מבנה חדר הרחצה ואת המידות שלו.

המענה הטוב ביותר לסוג מקלחון בהזמנה בעל דלתות הזה- לרשימת המקלחונים המלאה לחצו כאן 

זה ידוע, כי דלתות הזזה חוסכות במקום ואנו נהיה מעוניינים בכמה שיותר מקום ומרווח, בחדר הרחצה שלנו שאמור להנעים עלינו את השהייה בו. אם יש לכם בעיה עם המיקום, או שאין נישה בחדר האמבט, ניתן תמיד לבצע הזמנה אישית של מקלחון לפי מידה עם דלתות הזזה. יש כאלה שיש להם אמבטיון ויהיו מעוניינים לשלב בו מקלחן שיהיו לו דלתו הזזה מזכוכית, כך שגם זו אפשרות סבירה.. האפשרות של עיצוב מקלחונים שמיוצרים על פי מידות, הינה אפשרויות חדשות שלא הו פעם, כאש הכל היה סטנדרטי. העידן של היום, נעים לנו הרבה יותר בבית המעוצב והפונקציונלי שלנו שכל חלל תוכנן בו בקידה, אפילו חלל חדר הרחצה.