אגנית למקלחון
8 בדצמבר 2016
מקלחון זכוכית לאמבטיה
מקלחון הרמוניקה
8 בדצמבר 2016

מקלחון מרובע

מקלחון זכוכית

מקלחון מרובע – פתרון יעיל וחסכוני לחדר הרחצה

בשנים האחרונות, המקלחונים הפכו לטרנד שרק הולך ותופס תאוצה. בשוק ניתן למצוא לא מעט סוגי מקלחונים, אשר יוכלו להתאים לכל חדר רחצה, בכל גודל ובכל עיצוב. ניתן לבחור כמעט כל פרמטר לגבי המקלחון המתאים. בין השאר, קיימת אפשרות לבחירת צורת המקלחון. בין הצורות האפשריות ניתן למצוא מקלחונים מעוגלים, מקלחון חזית וכן מקלחון מרובע פינתי. את הצורה כדאי לבחור על פי העדפותיכם האסתטיות, וכל על פי כמות המקום העומדת לרשותכם.

מקלחון- חוויה מפנקת, חיסכון יעיל

אין צורך לתהות לגבי הפופולריות ההולכת וגדולה של המקלחונים בכל הסוגים, בקרב משפחות בכל רחבי הארץ. יש לא מעט סיבות לבחור דווקא במקלחון כפתרון הרחצה האידאלי. המקלחון יכול לספק לכם חווית רחצה מפנקת לא פחות מאבטיה. ניתן למצוא בשוק אפילו מקלחוני עיסוי, אשר יכולים לדמות את החוויה המרגיעה של הג'קוזי. עם זאת, המקלחון אינו בזבזני במים ובשטח כמו האמבטיה. באמצעות השימוש במקלחון, ניתן להתקלח ולהתענג על כל מקלחת, מבלי להקפיץ את חשבון המים ולבזבז את מי ארצנו.

בנוסף לכך, כפי שנאמר, מאפשר המקלחון לא מעט חיסכון במקום. הדבר בא לידי ביטוי בעיקר בבחירת מקלחון מרובע פינתי. מקלחון כזה עשוי להתאים גם במקרים בהם חדר הרחצה שלכם הינו קטן באופן יחסי. ניתן לעשות שימוש במקלחון אשר דלתותיו נפתחות כלפי חוץ, בשיטה של הזזה או הרמוניקה ("אקורדיון"), ובכך להביא לחיסכון מקסימלי ולניצול מיטבי של השטח. המקלחון הפינתי המרובע יכול להתאים לא רק לבתים פרטיים, אלא גם לבתי מלון ולמקומות כמו בסיסים צבאיים או משרדים אשר מעוניינים לנצל את מלוא השטח העומד לרשותם.

מגוון עיצובים

את המקלחונים המרובעים ניתן ליצור בכל גודל, צורה וצבע. המגוון שניתן למצוא בשוק הינו רחב מאוד, כך שמובטח לכל אחד ואחד למצוא מקלחון אשר יתאים אל הצרכים שלו ואל טעמו האישי. תוכלו להתאים את צבע הזכוכית, את המרקם שלה ואת הדוגמא המופיעה על גביה אל חדר הרחצה שלכם ואל ההעדפות שלכם, ולהתאים באופן אישי את המידות אל חדר הרחצה שלכם.