מקלחונים במבצע
מקלחון עגול
8 בדצמבר 2016
רכישת מקלחון במחיר זול
8 בדצמבר 2016

מקלחון 70 על 70

מקלחון 70 על 70 – אידאלי עבור כל מקום

למה דווקא מקלחון?

לא מעט משפחות בישראל בוחרות לשדרג את חווית הרחצה שלהן באמצעות התקנת מקלחונים מסוגים שונים. התקנת המקלחון הינה זולה יותר ביחס להתקנת פתרונות רחצה אחרים, שכן המקלחון אינו דורש שינוי משמעותי בחדר והתקנה של תשתיות נוספות, על פי הרוב. יתרון נוסף הינו העובדה שהמקלחון הינו חסכוני מאוד במים, והוא מאפשר רחצה אפקטיבית יותר.

בנוסף לכך, קשה שלא לציין את השימושיות הרבה של המקלחון עבור כל סוגי האוכלוסיה- המקלחון עשוי להיות נוח יותר לשימוש עבור ילדים, מבוגרים ואף קשישים, וניתן לבצע בו מספר התאמות קלות ולהפוך אותו לנגיש גם עבור נכים ובעלי מוגבלויות.

בחירת המקלחון המתאים

יש לא מעט שיקולים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת המקלחון המתאים. אנשים רבים בוחרים את המקלחון על פי השיקול האסתטי בלבד. מובן מאליו שאין לזלזל בשיקול זה, שכן המקלחון עשוי להשפיע באופן משמעותי על העיצוב הכללי של חדר הרחצה ועל האווירה השוררת בו. עם זאת, אין מדובר בשיקול היחיד, כמובן.

מידות המקלחון

עוד שיקול שחשוב להקדיש לו מחשבה הינו מידותיו של המקלחון. אם חדר הרחצה שלכם אינו מרווח במיוחד ואתם מעוניינים לחסוך במקום, כדאי לבחור באופציה הסטנדרטית- מקלחון 70 על 70. גודל כזה עשוי להיות אידאלי עבור בתים פרטיים, וגם עבור מקומות כמו בתי מלון, מכוני ספא, בסיסים צבאיים ועוד. מקלחון 70 על 70 מאפשר תחושת מרווח בחדר הרחצה, גם אם מדובר בחדר קטן יחסית. הוא אינו מגביל את מקומם של הפריטים הנוספים שיש להציב בחדר, ומאפשר חופש תנועה ונוחות מקסימלית עבור המשתמש. לניצול מלא של המקום בחדר, כדאי לבחור במקלחון פינתי בעל דלתות הזזה.

אם חדר הרחצה שלכם מרווח יותר, תוכלו לבחור באופציות אחרות- בין השאר, קיימות גם אפשרויות של מקלחון 80 על 80 ואפילו 90 על 90. טרנד נוסף בו ניתן לבחור במידה ויש לכם מקום גדול לניצול הוא מקלחון זוגי, אשר יוכל להתאים לבתים פרטיים או לבתי מלון אשר מעוניינים ליצור פינה רומנטית ונעימה בחדר הרחצה.