מקלחון פינתי מעוגל
מקלחון פינתי מעוגל עם דלתות נפתחות
26 בינואר 2017
מקלחון לאמבטיה
מקלחונים סטנדרטיים
26 בינואר 2017

מקלחונים במבצע- האם מקלחון זול הוא הזדמנות?

מקלחון זכוכית לבית

היום, כאשר אנו בעידן האינטרנט, נוכל למצוא חוות דעת על עסקים שונים, מבצעים משתלמים של מותגים ידועים ועוד. כולנו תמיד נחשוש אם נראה מקלחונים במבצע , זו לבטח תהיה השאלה שנשאל את עצמנו, אבל כפי שאנו רואים, גם בגלל המצב הכלכלי הקשה שפקד את כולנו וגם התחרות הגדולה בין חברות ויצרניות של מקלחונים, גורמת למבצעים שונים במיוחד בסוף השנה האזרחית הישנה. המחירים הזולים ביותר של מקלחונים, מתחילים ב-700 ₪ ועולים, אך מדובר על מקלחון שהוא סטנדרטי. החוכמה היא למצוא מחירי מבצע על מקלחונים שיהיו איכותיים יותר במחירים שמש משתלמים, על פי מפרט שיהיה יוקרתי יותר, כגון גדל מקלחון, עובי וסוג זכוכית אם הוא מעוצב או לא.

מקלחונים זולים אם כבר אז כבר..

כאשר כולנו מחפשים את המקלחון המעוצב ביותר במחיר הזול ביותר, אנו נחשוב שאולי מדובר על מדע בדיוני אבל אין זה בהכרח. יש למצוא את החברות המובילות והידועות, אשר יוצאות המבצע ומציעות מקלחונים איכותיים במחירים ממש אטרקטיביים. אז אם כבר מקלחונים זולים אז כדאי כי כבר תפנו למבצעים של היצרניות או היבואניות המובילות בתחום, כאשר הן מעוניינות להחליף מלאי ישן בחדש, אך לכם לא אמור להיות אכפת, כל עוד המקלחון הוא איכותי, יש לו תו תקן והוא מתאים לסגנון של חדר האמבט, לבטח לא תוכלו לדרוש טוב מזה.

הגדירו את סוג המקלחון הרצוי לכם ואז חפשו מבצעים

זה השלב שיש לבצע, כאשר אתם תתחילו לחפש מקלחונים זולים . כי לא כל מקלחון יכול להתאים לכם ולכן, יש להצטייד במידות ואפילו בתמונה בטלפון החכם שלכם, כך שתוכלו למצוא גם את המקלחון האידיאלי עבורכם וגם את המחיר שיהיה אטרקטיבי וזול משמעותית ממחיר של מקלחון בזמן שאין מבצעים. יש להביט בגלריות השונות ברשת, של אתרים שמציעים קטלוגים של מקלחונים. אם אתם יודעים מה סוג המקלחון, למשל פינתי, חזיתי או קטום, כך תדעו מה הסוג והגודל ואז לבחור את המקלחון שיתאים לכם במחיר המבצע, מסתבר שזול אינו מעיד על איכות ירודה, כי אם על הזדמנות שיש לנצל בזמן.