מקלחונים מעוצבים

מקלחונים במבצע
מקלחונים במבצע
8 בדצמבר 2016
מקלחון זכוכית ענקי
מקלחון זכוכית
8 בדצמבר 2016

מקלחונים מעוצבים

מקלחונים מעוצבים

מקלחונים מעוצבים

מקלחונים מעוצבים – בטיחותיים ומסוגננים

מקלחון הוא חלק מהותי מחיי היומיום. הוא מסייע לתחושת ההתעוררות והרעננות בבוקר, או בכל שעה אחרת של היום, כך שניתן יהיה לתפקד היטב. הוא מאפשר אף הירגעות לאחר יום ארוך או אימון מפרך, ונחשב לצורך חיוני בתנאי מזג האוויר הקיצי בישראל.

אך מקלחון שאינו בנוי היטב עשוי להרוס לחלוטין חוויות אלו, ולכ חשוב לבחור היטב את הדגם המתאים לשימוש בתדירות גבוהה. תעשיית המקלחונים משפרת באופן קבוע את חוויית המקלחת, ובזכות מומחיות היצרנים, צרכנים נהנים מבחירת מגוון נרחב של מקלחונים איכותיים מעולים.

סגנונות עיצוב מקלחונים

עיצוב המקלחון צריך להתאים למטרות האישיות מבחינת גודל ויכולת, ובמיוחד להבטיח עמידות אמינה לאורך שנים רבות. חלק מהאנשים מבקשים עיצובי מקלחונים בגודל תא טלפון, הנושאים תכונות עיצוב ושימוש של מקלחונים גדולים, ואחרים מבקשים עיצובי מקלחונים מרווחים ויפים בהם הרחצה הופכת לנוחה ומסוגננת.

כמובן שברגע שמכניסים למשוואה חשיבה יצירתית, וסכומים מתאימים, ניתן לבנות מקלחון חלומי, המשרת את בני הבית למשך שנים ארוכות. גישות עיצוב מודרניות של מקלחונים ניתנות להתאמה לכל הצרכים, לגילאים שונים, ולצרכים משתנים, עם מגוון אפשרויות הפעלה.

מגמות העיצוב המודרניות מתמקדות בייצור מקלחונים בעלי דפנות זכוכית, אריחים מעוטרים, תרסיסי מקלחת צדדיים, ואביזרים המשתלבים יפה עם דרישות הבטיחות במקלחת, בעיצוב נגיש ומהנה לשימוש.

גודל המקלחון

המקלחון צריך להיות בגודל של לפחות שלושה מטרים רבועים, עם כניסה רחבה, כך שיהיה מספיק מקום להיכנס אליו ולהסתובב בו. חלל נרחב דיו מונע מזרם המים לסטות אל מחוץ למקלחון, והוא מתאים אף לאדם בכיסא גלגלים, או קשיש הנעזר בהליכון, הנאלצים לתמרן את תנועתם בחלל נגיש.

במקרים בהם אין מקום בחדר האמבטיה למקלחון גדול, ניתן להפוך את חדר האמבטיה עצמה ל"חדר רטוב", בעיצוב הנחשב לטרנד "חם" כיום. בחלל זה, המקלחון צמוד למבנה השירותים, כשהוא מכוסה בוילון במקום בדלת, כך שנותר שטח פתוח לתנועה וניקוז המים.

בחדרי רחצה קטנים, ניתן לוותר על האמבטיה ולהתקין במקומה מקלחון. רוב האנשים מעדיפים בכל מקרה מקלחת על פני שהייה באמבטיה, והם נחשבים כבטוחים ונוחים יותר לשימוש, ללא סכנות מעידה.