מקלחון זכוכית לבית
מקלחונים במבצע- האם מקלחון זול הוא הזדמנות?
26 בינואר 2017
מקלחון זול לאמבטיה
מקלחונים פינתיים
26 בינואר 2017

מקלחונים סטנדרטיים

מקלחון לאמבטיה

אם פעם, לא נהגנו להעניק תשומת לב לחדרי הרחצה שלנו, היות וחדר זה שימש רק כפונקציונלי, היום השתנו פני הדברים. באמצעות בחירה נכונה של מקלחונים, ניתן לעצב נכון את חדר הרחצה, כך שננצל היטב את החלל וכן, יהיה לנו נוח וחדר אמבט מעוצב. על פי התקציב, ניתן למצוא סוגיים שונים של מקלחוני שהראשונים בהם הם מקלחונים סטנדרטיים. אם נראה לכם שמקלחונים אלה, מיועדים לרחצה בלבד אז הבשורה הטובה היא, שאין מדובר רק על דלתות זכוכית, כי אם כל האפשרויות שיש בהם עיצוב ונוחות. בניגוד למקלחונים יוקרתיים ומפוארים יותר, ניתן למצוא את כל הפונקציות שניתן לעשות בהם שימוש למקלחת נוחה ונעימה ללא תוספות שונות כגון מערכת עיסוי או סאונה ותאורה בדלתות המקלחון.

מקלחון זכוכית

מקלחון זכוכית

מקלחון זכוכית דלת הזזה

מקלחון זכוכית דלת הזזה מקלחון זכוכית דלת הזזה

מקלחונים סטנדרטיים- פריצת דרך בנוחות ועיצוב

מי שחושב על מקלחונים סטנדרטיים, מדמיין לעצמו מסגרת אלומיניום, עם דלתות העשויות פלסטיק וראש מקלחת התלוי על מתקן. היום, גם מקלחונים הנחשבים לסטנדרטיים, הם הרבה יותר מאשר סתם מקלחונים פשוטים, הם מעוצבים וניתן להתאים אותם לסוג ונתוני חדר הרחצה שלכם. באמצעות מקלחונים אל, ניתן יהיה למנוע את זרימת המים, מחוץ למקלחון, הם יהיו אטומים וניתן ליהנות ממקלחת כיפית ונעימה. יש לוודא, כי מקלחונים מכל סוג, גם הסטנדרטיים שביניהם, עונדים בתו התקן הישראלי, במיוחד אלה בעלי דלתות הזכוכית. פרט זה, הינו חשוב ביותר לבטיחות של בני הבית ובטיחותנו.

 

מקלחונים לאנשים שאוהבים להתקלח ללא פינוק מיותר

אם אתם אנשים שרצים אחר הזמן, בינינו, למי יש זמן להתפנק במקלחון עם מערכת עיסוי או סאונה? אנחנו קמים מוקדם, מתקלחים מהר, מתלבשים ועפים לעבודה. גם כאשר אנו חוזרים ממנה עייפים, ניכנס לחדר האמבט, בכדי לבצע שטיפת ריענון ולא נשהה זמן רב מדי, כי אנו מעוניינים להיות עם בני המשפחה. אנשים אלה, יאהבו מקלחונים סטנדרטיים שלא יהיו בעיצוב פשוט מדי, אך בהחלט נוחים ומעוצבים למקלחת נעימה ומרעננת. כל אחד, יוכל לבחור בהתאם, אץ סוג המקלחון שיתאים לו ועל פי הצרכים והדרישות שלו. ניתן למצוא מקלחונים לרחצה זוגית, קטנים יותר פינתיים חזיתיים ועוד.