מקלחון לאמבטיה
מקלחונים סטנדרטיים
26 בינואר 2017
מקלחון זכוכית גדול
סוגי מקלחונים
26 בינואר 2017

מקלחונים פינתיים

מקלחון זול לאמבטיה

כל מי שמעוניין לשפץ את חדר  האמבטיה שברשותו, הדבר הראשון שיש לחשוב עליו יהיה מקלחון. ניתן למצוא כמה סוגים של מקלחונים, אשר הבולטים בהם הינם מקלחונים פינתיים. המקלחונים הללו, נוחים ואינם תופסים מקום בחדר האמבט וניתן למצוא דוגמאות רבות של מקלחוני מסוג זב, ילקם יוקרתיים וחלקם סטנדרטיים. המקלחון הפינתי, הינו בזווית של 90 מעלות וניתן אף להזמינו בהתאמה אישית. הקירות של חדר הרחצה, הם הקירות של המקלחון ולכן, מה שנותר הוא להזמין דלת למקלחון הפינתי שתהיה בו מסילה. ניתן למצוא גם דלת כנף למקלחון הפינתי, אשר מתאימה לאנשים בעלי ממדי גוף גדולים.

בחירה של מקלחונים פינתיים בהתאם לחומרי הגלם

לפני בחירה של מקלחונים פינתיים, כדאי כי תבררו לגבי חומרי הגלם. ישנם מקלחונים שעשויים מפלסטיק קשיח, המהווה תחליף לדלתות הזכוכית, אך ישנם מקלחונים שיהיו מן הסתם יקרים יותר וכן במראה יוקרתי, אשר דלתותיהם מיוצרים מזכוכית. יש לקבל את כל המידע על ההבדלים בין המקלחונים הללו וכן, לבדוק את תו התקן של מכון התקנים, במיוחד אם מדובר על מקלחונים המיוצרים מזכוכית. ניתן למצוא דוגמאות שונות, אשר יקנו עיצוב מיוחד למקלחונים בחדר האמבט והשמים הם הגבול, מבחינת בחירה ש מקלחונים שיהיו יוקרתיים ויכילו מערכת עיסוי, סאונה ותאורה ייחודית ומרשימה במקלחון עצמו.

אפשרות של הזמנת מקלחונים פינתיים בהתאמה אישית

ישנה מגמה היום, בקרב יצרניות של מקלחונים פינתיים ושאר סוגי המקלחונים, לבצע הזמנה אישית של מקלחונים, אשר יתאימו לטעם האישי של כל אחד ואחד. דבר זה יתאפשר, באמצעות קטלוגים ייעודיים להזמנות מסוג זה, או אפילו באמצעות הדמיית מחשב. לפעמים אנשים רבים, מרוב שמסיירים באולמות התצוגה ונחשפים לכמות רבה של דגמים, יעדיפו לעצב בהזמנה אישית את   המקלחון שלהם, אשר יתאים במדויק לעיצוב, מיקום של מקלחון פינתי מעוצב, לחדר האמבט שלהם. שי לתת תשומת לב לזכוכית שתהיה בעלת תקן בטיחותי, כלומר זכוכית מחוסמת או רבודה וכן, לדאוג, כי יהיה ניקוז יעיל למים, הדלתות תהיינה אטומות למים  והרצפה של המקלחון תמנע החלקה. כל הפרטים הללו, הם חשובים לבחירה מושכלת של מקלחונים מכל הסוגים.