מקלחון זול לאמבטיה
מקלחונים פינתיים
26 בינואר 2017
מקלחון לאמבטיה
מטבח זכוכית – יתרונות וחסרונות
27 בדצמבר 2017

סוגי מקלחונים

מקלחון זכוכית גדול

מקלחון זכוכית גדול

בשוק המקלחונים, ניתן למצוא כמה סוגי המקלחונים כגון: מקלחונים פינתיים, מקלחונים חזיתיים , מקלחונים קטומים, או מקלחונים מעוגלים. ישנם כמה אלמנטים של בחירת מקלחונים אשר תלויים בכמה גורמים: התקציב, המרחב, העיצוב והמרחב הקיים בחדר הרחצה שלכם.. מקלחון שיהיה מעוגל, נמצא בפינת החדר וקירותיו יהיו מעוגלים. שני מידיו של המקלחון, יהיו מחרסינה או שיש של חיפוי קיר המקלחת. שני הצדדים הנותרים, יהיו הזכוכית על פי העיצוב והגודל.  המקלחון החזיתי למשל, הוא זה שעושה שימוש בשלושת דפנות הקיר, הזכוכית נמצאת בחזית המקלחון ומשם שמו של מקלחון מסוג זה.

מנגנוני דלתות הפתיחה של המקלחונים השונים

לכל סוגי המקלחונים, ישנם מנגנוני פתיחה שונים. ניתן למצוא מקלחונים, שיש בהם דלתות הזה, או כאלה שיש בהם דלתות פתיח כלפי פנים או חוץ המקלחון. מקלחות שיהיו בהם דלתות הזזה, יתאימו יותר לחללים קטנים יותר של חדרי האמבט כל הדלתות של כל המקלחונים, חייבות להיות אטומו למים וניצן למצוא מסילות עליונות או תחתונות, לדלתות ההזזה של המקלחונים מהסוגים השונים.  תוכלו תמיד להזמין מקלחונים בהזמנה, על פי גדלים ודרישות מיוחדות. אחד מהמקלחונים הנפוצים יותר, הינו מקלחון פינתי, הנמצא בפינת חדר הרחצה ולרוב דלתות המקלחון, תהיינה מעוגלות מעט. מקלחון זה, חוסך מקום רב בחלל הוא נפוץ במיוחד היום בשוק המקלחונים.

מקלחון קטום- לחללים קטנים

עוד אחד מכל סוגי המקלחונים הקיימים בשוק, הינו המקלחון הקטום.. מקלחון זה, יוצב בפינת חדר הרחצה, בזווית של 90 מעלות. הוא יהיה מותקן על הרצפה או האגנית. מדובר על סוג קטן של מקלחון, אשר יתאים לחדרי רחצה שיהיו קטנים במיוחד. ניתן לרכוש היום מקלחונים נכל מיני סוגים ודגמים, אשר יוכלו להתאים לכם, הן לעיצוב והן לחלל עצמו של חדר הרחצה. גם הזכוכית או הפלסטיק של דלתו המקלחונים נכל הדגמים, יכולות להגיע בדוגמאות שונות, אם בגוונים, בשקיפות או בחצי שקיפות וכן, בדוגמאות שונות שניתן להזמין על פי הדגמים באולם התצוגה של המקלחונים. המחירים של המקלחונים יהיו שונים, היות ואפשר למצוא מקלחונים יוקרתיים יותר שהם ממש כמו ספא קטן, כאלה שמכילים מערכת עיסוי לגוף באמצעו זרמים בדרגות שונות ממש כמו ג'קוזי וכן, מעכת של סאונה.