על מקלחונים ועל מדרכי עץ מעוצבים

מקלחון הזזה
אמבטיה מול מקלחון
28 בינואר 2018
יתרונות של מקלחון פינתי
יתרונות של מקלחון פינתי
3 בפברואר 2018

על מקלחונים ועל מדרכי עץ מעוצבים

נהוג לחשוב על מקלחונים ומדרכים למקלחונים כעל מוצר שחייב להית עשוי קרמיקה, זכוכית ודומיהם. לא כולם יודעים אבל כיום ניתן להציב בתוך המקלחון מדרך נאה ומעוצב בעל מראה מקורי שעשוי כולו מעץ. שואלים כיצד ייתכן? התשובה פשוט. הטכנולוגיה וחידושיה מאפשרת לנו להעביר את העץ תהליך ייחודי שגורם לו להיות חסין ועמיד בפני מים, רטיבות ולחות. מדובר על חידוש שמאפשר ליצור בחדר האמבטיה גימור יפיפה של מקלחונים מעוצבים ומיוחדים שישתלבו באופן מדויק עם הריהוט הקיים באמבטיה.

תוספות

ניתן להתקין מלבד המדרך עצמו גם מדף תואם או מדרגה תואמת שיהפכו את המקלחון הקטן והאינטימי שלכם למיני ספא מעוצב ובעל מראה ייחודי ומשגע. היתרון הבולט של אותו מדרך מעץ הוא בכך שהוא לא רק יפה מבחינה ויזואלית אלא גם שהוא מונע החלקה ובכך מהווה מוצר בטיחותי למדי. מלבד כל אלו יש כמה וכמה יתרונות לשימוש במוצרי עץ בכלל והנה כמה מהם. ראשית חשוב לזכור כי עץ הוא חומר טבעי ולכן תהליך העיבוד שלו הוא טבעי ופשוט יותר ואינו כרוך בזיהום הסביבה כמו תוצרים אחרים.

למה עץ?

מלבד זאת, חשוב לזכור שעץ הוא חומר שניתן למחזר, מה  שמקטין את כמות הפסולת על כדור הארץ, דבר מבורך לכשעצמו. מעבר לכך בערוב ימיו כאשר הוא נרקב הוא עתיד להתפרק באופן טבעי ולא להשאיר אחריו זכר לדורות הבאים. הוא אינו פולט חומרים רעילים ומשום כך נחשב ידידותי לסביבה ולמשתמשים בו. מלבד כל היתרונות הללו חשוב להזכיר את אורך חייו ואת העובדה שניתן לחדש אותו בעזרת שיוף ומריחת שכבת לכה. יתר על כן, התקנת מדרך מעץ אינה דורשת ציד כבד, לא מייצרת רעש ולכלוך ומשום כך היא ידידותית לסביבה.

כמו בסרט

עכשיו אחרי שמנינו את כל היתרונות של השימוש בעץ, דמיינו את המקלחון שלכם כמו מקלחונים מעוצבים שרואים רק בסרטים- מדף עץ מבהיק, מדרך עץ מעוצב וריהוט תואם שעשוי כולו על טהרת העץ. בזכות התהליך הייחודי שעובר העץ הוא יאריך שנים וילווה אתכם במקום החשוב ביותר בבית לאורך שנים ארוכות.

לרשימת המקלחונים המלאה לחצו כאן