פרקט לאמבטיה- יש דבר כזה?

יתרונות של מקלחון פינתי
יתרונות של מקלחון פינתי
3 בפברואר 2018
חיפוי זכוכית
חיפוי זכוכית לקירות
27 בנובמבר 2018

פרקט לאמבטיה- יש דבר כזה?

מקלחונים זולים לבית

פרקט באמבטיה

נהוג לחשוב על עץ כעל חומר שלא מסתדר היטב עם מים. יש אמת בכך, אולם חשוב לזכור שעץ הוא גם חומר מגוון למדי ובעל איכויות שונות ומשתנות. חומר כמו עץ יכול בהחלט לתפקד ולהישמר היטב בתנאים של מים, רטיבות ולחות אם יעבור הכנה מתאימה. חידושים טכנולוגיים ופיתוחים חדשים מאפשרים להעביר סוגים מסוימים של עץ תהליכי עיבוד מיוחדים שמעניקים להם הגנה בפני רטיבות ולחות. כך, ניתן לראות בחדרי אמבטיה ארונות ודלתות שעשויים מעץ מלא וכיום לא מעט אנשים בוחרים להתקין פרקט לאמבטיה.

פרקט בחדר הרחצה

היתרונות

לפרקט לאמבטיה כמה יתרונות עיצוביים ברורים: הוא מייצר מראה כפרי ומעוצב, מתכתב היטב עם הריהוט הקיים ומאפשר ליצור חלל נעים ומפנק. מעבר ליתרונות העיצוביים יש לעץ כמה איכויות אקולוגיות שקשורות באיכות הסביבה. החומר הטבעי שהפקתו אינה כרוכה בשימוש עם חומרים מזהמים הוא ידידותי לסביבה. מלבד זאת, הוא עמיד לאורך שנים ומונע צרוך בתחלופה. בנוסף, הוא אינו פולט חומרים רעילים ואם לא די בכך בערוב ימיו הוא עתיד להירקב ולהתפרק, לאחר שנמחזר אותו עד כמה שניתן.

אמבטיה עם פרקט

בטיחות

מלבד זאת בהקשר הבטיחותי פרקט לאמבטיה עשוי להיות בטיחותי למדי ולמנוע החלקה, מה שמקטין את הסיכון לחבלות ולפציעות בעיקר כאשר יש אנשים מבוגרים בבית או ילדים קטנים. פרקט לאמבטיה יכול להיות מותקן במגוון שיטות ועשוי מסוגי עץ שונים, מה שמכתיב את העלויות אך גם קובע את מידת העמידות שלו. מבחינת תחזוקה מדובר על מוצר שיש לתחזק על פי הוראות היצרן מה שיאפשר להאריך את חייו באופן משמעותי. זכרו שפרקט מייצר שכבת בידוד ולכן הוא ייצור אווירה נעימה וחמימה בחדר האמבטיה.

התאמה

כדי להבטיח לעצמכם פרקט שיתאים לחדר האמבטיה חשוב לבחור מתקין מקצועי שיוכל למצאו את סוג העץ ואת שיטת ההתקנה המתאימה ביותר. מתקין מקצועי יכול לתת מענה על כל האתגרים המיוחדים לחדר האמבטיה שלכם וליצור מרחב נעים שבו תוכלו להתנתק מכל שגרת החיים והסביבה ולהתמסר להנאה הפרטית והאישית שלכם. יצירת חלל מפנק ונעים בחדר האמבטיה עם פרקט לאמבטיה תאפשר לכם להתחיל ולסיים כל יום באווירה נעימה וטובה.